Weather Forecast

Cannot get Marondera location id in module mod_sp_weather. Please also make sure that you have inserted city name.

Team Lists

Springvale House
Team List
15&16-Feb-2019
Cricket Quadrangular
Tennis Quadrangular
     
Cricket
1st XI Cricket (Home)   Colts A (Home)
Quadrangular   Quadrangular
HAWKINS Russell   BEAN Spencer
BORLASE Jude   CANDY Blaine
WATT James   DOMBROPOULOS Anastasios
HILDEBRAND Isaac   HAVERCROFT Jack
CHISENGA Anoshamisa   HEATHCOTE-HACKER Julian
PALMER Jake   KIRKMAN Taidhg
TAUNDI Tapfuma   MTAKWA Vhenekai
VAN ROOYEN Blake   NYADUNDU Simon
BHANA Darshan   NZANGA Israel
YOUNG Logan   ORPHANIDES Nicholas
ZVANDAZIVA Kupakwashe   WALDVOGEL David
FANTISO Panashe   WHALEY Niall
     
Girls Tennis
1st Team (Home)   Fillies A (Home)
Quadrangular   Quadrangular
JONES Sinead   ANDERSON Bry-Leigh
BATHURST Coco   CHIGAVAZIRA Anotida
HAMANDISHE Faith   COCKER Skye
ORPHANIDES Acacia   EASTWOOD Erin
ANDERSON Jodie   GOMBEDZA Briony
CHIKAMHI Desire   HAMMOND Mia
MUSIMWA Tadiwa   LOUBSER Chloe
BEAN Lily   TSWATSWA Tanaka



19-Feb-19
Springvale House Cross Country
     
A Team
Boys   Girls
Under 9's
MAERTENS Chase MAC INTYRE Caitlyn
MTAKWA Wanai MAC INTYRE Bella
BAKER Hardy MUNZEIWA Kaelyn
WATT Cullen TSELENTIS Alexia
NZANGA Michael TORRIE Caragh
Under 10's
BOTHA Zander TREWARTHA Tamsyn
COLLETT Aden ANDERSON Bry-Leigh
KAMUSASA Mufudzindishe COCKER Skye
CHINYAHARA Panashe VAN DER MERWE Kayla
BATHURST David WATT Cambria
Under 11's
CANDY Blaine GOMBEDZA Briony
ORPHANIDES Nicholas CHIGAVAZIRA Anotida
NZANGA Israel LOUBSER Chloe
DOMBROPOULOS Anastasios TREWARTHA Sharae
NYADUNDU Simon EASTWOOD Erin
Under 12's
HALL Travis ANDERSON Jodie
PHIRI Donell MUSIMWA Tadiwa
TSELENTIS Mateo MUTSAI Veneka
MAERTENS Douglas HAMANDISHE Faith
GUNDO Ernest CHIKAMHI Desney
Under 13's
KASIPO Chad CHIKAMHI Desire
VAN ROOYEN Blake JONES Sinead
ZVANDAZIVA Kupakwashe BATHURST Coco
KUSENNA Immanuel BEAN Lily
HAWKINS Russell ORPHANIDES Acacia
B Team
Boys   Girls
Under 12's
MATIZA Mufarowashe BRITS Keren
WHALEY Liam NYACHIA Marjorie
BAKER Riley MUSHININGA Fadzisayi
TAUNDI Tapfuma PACHIRERA Hailey
HILDEBRAND Isaac STOCKENSTROM Courtney
TASKER Ruby
Under 13's
FANTISO Panashe CREMER Eleanor
CHINODYARUSWA Masimba SHANAHAN Chloe
WATT James VAN DER MERWE Lanah
MANHANGA Christopher CHIBANDA Anotidashe
MUGUTO Tawananyasha HILL Lizelle
CHISENGA Anoshamisa
You are here: Home Team Lists